Zajączek wielkanocny

Grupa Niedźwiadków bardzo starannie przygotowywała się do Świąt Wielkanocnych. Ozdabialiśmy pisanki, wykonywaliśmy wiele prac plastycznych.. Aż wreszcie nadszedł ten wyjątkowy dzień, środa! Przedszkolaki z zaangażowaniem przygotowywały stoły i sale do śniadania wielkanocnego. Śniadanie odbyło się przy pięknie udekorowanych stołach z tradycyjnymi potrawami wielkanocnymi; jajkiem, chlebem, szynką, kiełbaską i babeczką. Złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia i usiedliśmy do wielkanocnego śniadanka. Natomiast w poniedziałek, dwa dni wcześniej, dzieci udały na przedszkolny plac zabaw. gdzie czekała na nie niespodzianka. Wszyscy wyruszyli  na poszukiwanie smakołyków ukrytych w krzakach, w drzewach i zakamarkach placu zabaw. Trzeba przyznać, że Zajączek bardzo sprytnie ukrył niespodzianki, gdyż niektóre dzieci długo ich szukały. Każdy jednak znalazł słodki upominek. Cieszymy się, że Zajączek o nas pamięta!!!

Skip to content