Klauzula informacyjna RODO

 

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), informujemy, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych Przedszkole Samorządowe „Pod Dębem” reprezentowana przez Dyrektora z siedzibą w Karolewie 4, 63-810 Borek Wielkopolski. Kontakt z Administratorem drogą elektroniczną na adres e-mail: pskarolew@borekwlkp.pl telefonicznie pod numerem 65 5716 601 lub tradycyjną pocztą na adres wskazany powyżej.
  2. W sprawach związanych z Pana/Pani danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, panem Tomaszem Nowińskim, pod adresem e-mail iod@comp-net.pl  

Pełna treść dokumentu dostępna jest w dokumencie PDF (kliknij tutaj – link otwiera się w nowej karcie).

 

 

Skip to content