Wycieczka do Deli Parku

Wycieczka do Deli Parku . Co robiliśmy? Byliśmy na warsztatach ogrodniczych, z których dzieci przywiozły doniczki z łąką kwiatową. Widzieliśmy miniatury znanych budowli, niektóre z nich dzieci samodzielnie rozpoznały . Przeszliśmy razem park linowy (dla większości dzieci to była pestka i przeszli drugi raz). Korzystaliśmy z bardzo ciekawego placu zabaw . Widzieliśmy przeróżne postacie że znanych bajek . Zjeżdżaliśmy na oponach i podziwialiśmy zwierzątka w mini zoo. Nie zabrakło także szalonych zabaw na zamkach dmuchanych . Na obiadek zjedliśmy frytki, kotlecik drobiowy i surówka ( dzieci otrzymały także soczki na drogę, a podczas obiadu piły do woli wodę z cytryną lub sok pomarańczowy). Był to dzień pełen niezapomnianych wrażeń, zabaw i miło spędzonego czasu na świeżym powietrzu .