Tydzień Bibliotek

11 do 15 maja obchodziliśmy „Tydzień Bibliotek” wszystkie grupy z naszego przedszkola uczestniczyły w spotkaniach zorganizowanych przez Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Borek Wlkp. Każdego dnia bibliotekę odwiedzała inna grupa przedszkolna. Dzieci miały okazję wysłuchać ciekawych książek czytanych przez zaproszonych przez bibliotekę gości. Po wspólnym czytaniu przedszkolaki brały udział w kreatywnych zajęciach, podczas których budowały wieże z książek. Spotkania były doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych oraz spędzenia czasu w miłej i inspirującej atmosferze.