Światowy Dzień Pluszowego Misia

21 listopada obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Pluszowego Misia. Święto Pluszowego Misia to fajna okazja, aby powrócić do wspomnień z dzieciństwa i opowiedzieć o swoim ulubionym pluszowym przyjacielu. Przedszkolaki opowiadały, dlaczego lubią swoje pluszaki i jak się z nimi bawią. Dzieci poznały również historię Święta Misia, bawiły się przy piosenkach, a także uczestniczyły w zabawach ruchowych, zgadywankach, układały puzzle z misiami. Wykonywały również pracę plastyczną „Mój przyjaciel miś”. Na zakończenie dnia udaliśmy się do Biblioteki Publicznej w Borku Wlkp. i tam kontynuowaliśmy obchody „misiowego dnia”. Wysłuchaliśmy bajki o Kubusiu Puchatku, rozwiązaliśmy wiele zadań i mogliśmy obejrzeć dużo ciekawych książek. Dzień był pełen wrażeń i atrakcji.

Skip to content