Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego ” Rodzinna Maskotka”

Niezmiernie miło nam poinformować, że został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Plastyczny” Rodzinna Maskotka”. Jury w składzie: pani Dorota Dutkowiak- kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, pani Marlena Kowalska- dyrektor Biblioteki Publicznej w Borku Wlkp. oraz pani Jagoda Pankowiak- nauczyciel w Przedszkolu Samorządowym ” Pod Dębem” w Karolewie wyłoniło laureatów:

I miejsce- Tola Grupka; Przedszkole Samorządowe „Raj Psotników” w Pogorzeli,

II miejsce-Gracjan Szymczak; Przedszkole Samorządowe” Raj Psotników „w Pogorzeli,

III miejsce-Maria Musielińska; Przedszkole Samorządowe” Raj Psotników” w Pogorzeli.

Ponadto zostali wyróżnieni: Zuzanna Zimna i Natalia Ciupa z Przedszkola Samorządowego ” Raj Psotników” w Pogorzeli oraz Kazimierz Porzucek z Przedszkola Samorządowego ” Pod Dębem „w Karolewie. Zwycięzcom gratulujemy!!! Jednocześnie informujemy, że nagrody i upominki zostaną dostarczone do przedszkoli do 17 czerwca.

Skip to content