Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego ” Moc w rodzinie””

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Plastyczny ” Moc w rodzinie”, którego organizatorami były  Lucyna Ptak, Martyna Jędrzejczak i Ewa Gross. Jury wyłoniło trzech zwycięzców oraz wyróżniło troje uczestników.

I miejsce – Zofia Płończak z Przedszkola Samorządowego „Pod Dębem” w Karolewie

II miejsce – Maria Porzucek z Przedszkola Samorządowego ” Pod Dębem” w Karolewie

III miejsce- Marcelina Mielczarek z Przedszkola Samorządowego Pod Dębem” w Karolewie

Osoby wyróżnione to: Blanka Banaszak z Zespołu  Szkolno- Przedszkolnego w Zimnowodzie, Natalia Pierzchała i Jan Filipowiak z Przedszkola Samorządowego ” Pod Dębem” w Karolewie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Wręczenie nagród i upominków nastąpi 14 czerwca 2023r.

Skip to content