Pasowanie na przedszkolaka

10.11.23r. w grupie „Żabki”, odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Dzień ten jest bardzo ważny dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były wierszyki, piosenki oraz interpretacje ruchowe. Po części artystycznej, dzieci złożyły ślubowanie, obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.  Po złożonej obietnicy, pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz upominek. Dzień był pełen wrażeń i na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci i ich rodziców.

Skip to content