Ogłoszenie wyników konkursu

Dnia 10 marca br. zostały ogłoszone wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zawody znane i nieznane”. Na konkurs wpłynęły 103 prace z całej Polski. Patronatem Konkursu było Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie a sponsorem nagród Przedszkole Samorządowe „Pod Dębem” w Karolewie. Na ogłoszeniu wyników pojawili się przedstawiciele: Pani Renata Matelska Dyrektor przedszkola, Pani Renata Skiba – Nowotka zastępca dyrektora Zarządu Zlewni w Poznaniu, Pani Beata Zoła z Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz Pan Paweł Hasiński pracownik Nadzoru Wodnego w Gostyniu.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce zajęła Agata Waśniewska – Przedszkole Miejskie nr 22 w Gliwicach

II miejsce zajął Oskar Gorzalnik – Przedszkole nr 41 w Rybniku

III miejsce zajął Adam Narloch – Przedszkola Samorządowe „Pod Dębem” w Karolewie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom :-).

Skip to content