Informacja dla rodziców nowoprzyjętych dzieci.

Szanowni Państwo

Przed Państwa dziećmi, a także przed Państwem stoi nowy bardzo ważny rozdział w życiu. Już lada moment Wasze pociechy będą spędzać sporą część dnia w zupełnie nowym środowisku – przedszkolu, dlatego bardzo ważnym elementem dla całej rodziny jest proces adaptacji. Ze względu na COVID-19, zaplanowane w ostatnim tygodniu sierpnia dni adaptacyjne  nie odbędą się w takiej formie jaką zaplanowano w Programie adaptacyjnym „Witamy w przedszkolu”. Chcielibyśmy jednak ułatwić dzieciom przekroczenie progu przedszkola dlatego zapraszam jednego rodzica wraz ze swoim dzieckiem na spotkanie, które odbędzie się 27 sierpnia (piątek) lub 30 sierpnia (poniedziałek) w godzinach od 9.00-11.00

27 sierpnia zapraszam rodziców z  dziećmi urodzonymi w 2018 roku (od 9.00 – 10.00 z dziewczynkami, od 10.00 – 11.00 z chłopcami), a 30 sierpnia br.  wszystkie dzieci z rocznika 2017 i 2016 w godzinach od 9.00 – 11.00

W tych dniach będzie można zwiedzić budynek przedszkola, zapoznać się z harmonogramem pracy przedszkola, porozmawiać z pracownikami, a także pobawić się na placu zabaw.

Zachęcam Państwa również do zapoznania się z poniższymi prezentacjami:

  1. Informacje ogólne o przedszkolu.
  2. Przygotowanie dziecka do przedszkola.

Życzę Państwu miłej współpracy z nauczycielami oraz całym personelem przedszkola w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania. Jestem przekonana, że dzieci spędzą w  przedszkolu mnóstwo wspaniałych chwil, rozwiną swoje zainteresowania i umiejętności, osiągną wiele sukcesów, a Państwo przeżyjecie wiele wzruszających momentów w udziałem Waszych pociech.

Renata Matelska

Dyrektor Przedszkola Samorządowego „Pod Dębem” w Karolewie

Skip to content