Imieniny przedszkola

5 kwietnia 2022 roku w naszym Przedszkolu Samorządowym „Pod Dębem” odbyły się imieniny. Podczas imprezy świętowaliśmy także 45- lecie istnienia naszego przedszkola. Zaproszeni goście złożyli życzenia oraz przynieśli prezenty dla przedszkola. Podczas imienin odbyło się także rozstrzygnięcie Konkursu Literackiego „Przyjaciel natury”. Nagrody otrzymali:

I miejsce Weronika Pierzchała z grupy „Żabki”

II miejsce Franciszek Lisiecki z grupy „Jeżyki”

III miejsce Jagna Palczewska z grupy „Biedronki”.

Ważnym punktem kulminacyjnym było zakopanie Kapsuły Czasu wraz z obrazkami przedstawiającymi marzenia dzieci, historią przedszkola, zdjęciami przedszkolaków i całej kadry oraz wierszem wygranym w konkursie literackim. Kapsuła zostanie otwarta za 55 lat z okazji 100 lecia powstania przedszkola.


Skip to content