Giga laurka dla strażników lasów

Przedszkolaki z grupy Jeżyki wzięły udział w ogólnopolskiej akcji „Giga Laurka dla Strażników Lasów”, edycja 2024. Dzieci z całej Polski, w tym Jeżyki wraz z rodzicami, stworzyły laurki dla Strażników Lasów, czyli Strażaków i Leśników, by podziękować im za ochronę naszych lasów przed pożarami. Giga Laurka jest inicjatywą, której celem jest
stworzenie ogólnopolskiej sieci Strażników Lasów poprzez edukowanie młodego społeczeństwa na temat ochrony lasów przed coraz częściej występującymi pożarami. Każdy uczestnik otrzymał niespodziankę w postaci Certyfikatu Małego Strażnika Lasów. Certyfikat otrzymał również opiekun grupy przedszkolnej Jeżyki oraz Przedszkole Samorządowe „Pod Dębem” w podziękowaniu za inicjowanie i wspieranie działań popularyzujących Eko – aktywność, nakierowaną na ochronę lasów przed pożarami.

Skip to content