Dzień :Poczty Polskiej

18 października obchodziliśmy Dzień Poczty Polskiej i Listonosza. Aby pogłębić informacje dzieci na temat zawodu listonosza, do przedszkola został zaproszony gość specjalny- Pan listonosz Tomek, pracownik pobliskiej poczty. Dzieci mogły zobaczyć mundur pocztowy i logo poczty. Nasz gość zaprezentował wszystkim swoją ogromną torbę, w której nosi listy. Dzięki tej wizycie dzieci dowiedziały się, jak trudna i odpowiedzialna jest praca listonosza doręczającego listy, przesyłki i paczki prosto do adresatów. W podziękowaniu za tak wspaniałe spotkanie grupa Niedźwiadków wręczyła Panu Tomkowi piękną laurkę. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci dostały prezent w postaci różnych kolorowanek i słodkości. Spotkanie okazało się bardzo ciekawym i emocjonującym doświadczeniem. Bardzo dziękujemy Panu listonoszowi.

Skip to content