Dzień Pluszowego Misia

W dniu 21 listopada przedszkolaki z naszej grupy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.
W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do Biblioteki Miasta i Gminy Borek Wlkp. na wspólne świętowanie 120 urodzin misia. Brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne, tańczyły i śpiewały.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.

Skip to content