Dzień Mamy

21 maja dzieci z grupy Jeżyki obchodziły uroczystość Dnia Mamy. Przed występami, dzieci dokonały prezentacji, przedstawienia swoich mam oraz opowiedzenia, jak lubią spędzać z nimi czas oraz co lubią robić najbardziej razem. Następnie dzieci przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. Zaprezentowały program artystyczny –  wiersze, piosenki, tańce i  życzenia dla kochanych mam. Mamom i
dzieciom bardzo podobała się zabawa z chustą animacyjną. Mamy miały za zadanie rozpoznać swoje pociechy tylko po ich głosie. Po słodkim poczęstunku i wspaniałych występach, na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca.

 

Skip to content