Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnych chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

19 stycznia dzieci z grupy Motylki gościły swoje Babcie i Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc doczekać się, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie przygotowanym programie artystycznym. Dzieci zaprezentowały Jasełka, wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tę uroczystość. W pięknej scenografii i wyjątkowej atmosferze wnuczęta wystąpiły przed bliskimi, a następnie zaprosiły swoje babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To była naprawdę bardzo wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Skip to content