O przedszkolu

Przedszkole Samorządowe "Pod Dębem" w Karolewie usytuowane jest w parku, pośród zieleni w odpowiednim oddaleniu od głównej arterii komunikacyjnej, co daje poczucie bezpieczeństwa rodzicom i dzieciom. Od 1 września 2011 roku funkcję dyrektora pełni Pani Renata Matelska.

Przedszkole w obecnym kształcie funkcjonuje w systemie 5, 7; 7,5 i 9- godzinnym w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 - 15:30. W ciągu roku szkolnego, przedszkole czynne jest od 1 września do 31 sierpnia, z możliwością przerwy wakacyjnej, która przypada w lipcu bądź w sierpniu.

Przedszkole w Karolewie jest placówką 7-cio oddziałową i w każdym roku szkolnym uczęszcza do niego około 175 dzieci w wieku od 3 do 6 lat.
Sale zajęć są przestronne i jasne. Przy każdej sali znajdują się łazienki dla dzieci, pięknie i estetycznie wykonane. W 2017 roku zakończyła się rozbudowa przedszkola. Dobudowany został obiekt jednokondygnacyjny, w którym powstały trzy sale dla dzieci, sanitariaty, szatnia, gabinet terapeutyczny oraz toalety dla osób niepełnosprawnych i schowek porządkowy. Przy przedszkolu znajdują się dwa place zabaw (dla dzieci młodszych i dla dzieci starszych).
Od 1 września 2020r. posiłki do przedszkola przygotowywane są przez Spółdzielnię Socjalną "Pomocna Dłoń" w Borku Wlkp.
W przedszkolu zatrudniona jest kadra pedagogiczna oraz 7 osób zatrudnionych w obsłudze, a także księgowa, płacowa oraz sekretarz.
W naszym przedszkolu​
Oferujemy bogatą gamę zajęć dodatkowych

Organizujemy swoją działalność w sposób dostosowany do potrzeb i możliwości rozwojowych dziecka w kontakcie z rodzicami i środowiskiem społeczno-przyrodniczym.

Opinie rodziców o naszym przedszkolu

Opinie rodziców

Kindori
Wysoko wykwalifikowana

Kadra i personel pedagogiczny

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, Posiadamy przestronne, funkcjonalne i estetycznie urządzone sale oraz dwa place zabaw (dla dzieci starszych i młodszych).
Kindori
Kindori

Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna

Twórcze metody pracy z dziećmi

Konkursy plastyczne i muzycznych

Dwa place zabaw

Galeria zdjęć

Poniżej znajduje się galeria zdjęć z naszego przedszkola.
Kindori
Skip to content