Odsłon : 321996

Integracja sensoryczna,,Jak to ugryźć…”

Autor: Lucyna Ptak

Zastanawiasz się czasami dlaczego twoje dziecko nie lubi hałasu, często wpada na inne przedmioty, ma dużą potrzebę ruchu albo docisku? Irytuje je obcinanie paznokci, lubi bawić się jedzeniem albo nie toleruje jasnego oświetlenia? Bardzo drażnią je niektóre zapachy?  Idziesz na diagnozę i dowiadujesz się, że twoja córka, twój syn ma zaburzenia integracji sensorycznej. I co dalej? Co to znaczy?

Jak motywować dzieci w wieku przedszkolnym?

Autor: Agnieszka Hasińska

Motywacja: proces, dążenie do celu poprzez konkretne działanie;
Motyw: bodziec, który wyzwala określone działania prowadzące do realizacji zamierzonych celów....

Rodzice czytają etykiety

Autor: Ewa Gross

Na pewno nie raz kupiłeś "chleb żytni", upieczony z mąki pszennej tylko z dodatkiem żytniej, albo "wędlinę drobiową", której większość masy stanowi mięso wieprzowe? Producenci stosują różne wybiegi, żeby sprzedać swoje produkty - to od Ciebie zależy, co kupujesz, bądź więc świadomym konsumentem. Dowiedzmy się o tym, co producent musi obowiązkowo umieścić na etykiecie i jak bardzo ważne jest ich czytanie.

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»