Licznik

Odsłon : 313905

 

 

Facebook

Domowe przedszkole tydzień II

W ubiegłym tygodniu (30.03. – 03.04.) „Biedronki” jak zawsze pilnie pracowały.

Podczas zajęć dzieci utrwalały poznane litery, pisały po śladzie, rysowały szlaczki i pilnie wykonywały ćwiczenia przygotowujące do nauki pisania i czytania. Dzieci uzupełniały „Kalendarz pogody” obserwując co dzieje się za oknem. Prace plastyczne  JAMNIKI z filmiku „Telewizyjne Abecadło” (Yutube) wykonane były bardzo pomysłowo. Dzieci prawidłowo rozwiązały krzyżówkę „Łopata”. Ważnym wydarzeniem były zajęcia na temat autyzmu, w którym „Biedronki” brały czynny udział. Podsumowaniem tygodnia był „DZIEŃ LEŚNIKA I DRZEWIARZA”. „”Biedronki” ubrane na zielono przesyłały na wideo życzenia dla drzew. Na zakończenie dnia obejrzeliśmy film od Pani Dyrektor Renaty Matelskiej pt. „Imieniny Przedszkola Kwiecień 2020r.”

Copyright © 2020 Przedszkole Pod Dębem.
Projekt i wykonanie studio EKKO