Biedronki

wtorek, 01 października 2019 17:49

Wizyta Sierżanta Pyrka

poniedziałek, 30 września 2019 18:36

25 września w ramach projektu „Bezpieczne Dziecko” odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu, którzy przybyli do przedszkola z Sierżantem Pyrkiem. Sierżant zaprosił przedszkolaków na ulicę obok przedszkola i pokazał dzieciom jak należy przechodzić przez przejście dla pieszych. Wszyscy odważnie i z uwagą słuchali wskazówek Pyrka. Następnie Biedronki bawili się wielką drogą wraz pojazdami przywiezionymi przez policjantów. Dzięki zabawie przedszkolacy nauczyli się podstawowych zasad ruchu drogowego.

Warsztaty z pierwszej pomocy

poniedziałek, 30 września 2019 17:36

24 września w przedszkolu odbyły się warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dzięki projektowi „Bezpieczne Dziecko” realizowanego w ramach programu „Działaj lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy ze Stowarzyszeniem Dziecko. Dzięki projektowi wszystkie dzieci dowiedziały się jak należy zachować się w sytuacji zagrażającej życiu drugiego człowieka. Warsztaty zostały przeprowadzone przez ratowników medycznych, którzy pokazali czynności ratujące życie na fantomie junior zakupionym w ramach powyższego projektu.

Copyright © 2019 Przedszkole Pod Dębem.