IX Gminny Konkurs Recytatorski

30 maja 2019 roku w naszym przedszkolu odbył się IX Gminny Konkurs Recytatorski "Bezpieczny Przedszkolak".

W tym dniu zgłoszone dzieci z całej gminy recytowały wiersze o bezpieczeństwie. Jury w składzie: Pani Marlena Kowalska - dyrektor Biblioteki Miejskiej w Borku Wlkp., Pani Agnieszka Nawrocka - polonistka w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Borku Wlkp. oraz Podinspektor Ireneusz Rolnik - Naczelnik wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu wybrali następujących laureatów:

Rocznik 2013

I miejsce Jan Adamiak - "Motylki" Przedszkole Samorządowe "Pod Dębem" w Karolewie

II miejsce Barbara Godniak - "Motylki" Przedszkole Samorządowe "Pod Dębem" w Karolewie

III miejsce Maja Siekierkowska - "Puchatki" Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borku Wlkp.

wyróżnienia

Aleksandra Jankowiak - "Biedronki" Przedszkole Samorządowe "Pod Dębem" w Karolewie

Zofia Gendera - "Smerfy" Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borku Wlkp.

Rocznik 2012

I miejsce Zofia Skorupka - "Pszczółki" Przedszkole Samorządowe "Pod Dębem" w Karolewie

II miejsce Aleksandra Pierzchała - "Pszczółki" Przedszkole Samorządowe "Pod Dębem" w Karolewie

III miejsce Antoni Staszewski - "Sówki" Zimnowoda

wyróżnienia

Patrycja Nowacka - "Skrzaty" Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borku Wlkp. z oddziałem w Wycisłowie

Antonina Frąckowiak - "Gumisie" Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borku Wlkp.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów!